Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

zycie jest piekneKieleckie Centrum Kultury zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Życie jest piękne". Każdy uczestnik może wysłać 8 pojedynczych prac, po dwie w każdej z czterech kategorii konkursowych. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 września 2015 r.

Kieleckie Centrum Kultury zaprasza do udziału w tegorocznej edycji konkursu fotograficznego „Życie jest piękne”. Prace konkursowe można zgłaszać w czterech kategoriach tematycznych: Moda, Natura, Miasto, Kulinaria. Konkurs ma charakter otwarty dla wszystkich fotografujących. Tematyka prac musi być związana z tytułami poszczególnych kategorii. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 8 pojedynczych prac, po dwie z każdej kategorii. Wszystkie prace muszą być w kadrach prostokąt pionowy. Prace na konkurs będą przyjmowane wyłącznie w formie zapisu cyfrowego na płytach CD lub DVD.

Warunki techniczne nadsyłanych prac:

- długość krótszego boku minimum 2250 pikseli,
- prace muszą posiadać proporcje boków 3:4,
- fotografie nie mogą być powiększane cyfrowo,
- akceptowane formaty plików to: tif, jpg,
- tryb koloru pliku: RGB 8 bitów na kanał, profil sRGB,
- nazwa pliku powinna zawierać godło autora i jednocyfrowy numer fotografii (również w przypadku - przesłania tylko jednej pracy) oraz ewentualnie tytuł, wg wzoru: godło_numer.tif lub godło_numer_tytuł.tif.

Jury konkursu przyzna 12 laureatom nagrody pieniężne w wysokości 1000 zł oraz zestaw atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Prace konkursowe można zgłaszać do 30 września 2015 roku.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia do konkursu fotograficznego "Życie jest piękne".


Życie jest piękne - konkurs fotograficzny
Strona www: Życie jest piękne

W górę