Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Czytaj więcej...Przedstawiamy niezwykle ciekawy, pierwszy w Polsce tego typu album fotografii wykonanych całkowicie w technice ambrotypii pt. "Wesele kaszubskie wg Izydora Gulgowskiego" których autorem jest Radosław Brzozowski. Album opatrzony wstępem autorstwa Krzysztofa Jureckiego.

Czytaj więcej...Z przyjemnością przedstawiamy kolejną książkę opublikowaną w Bibliotece Szlachetnej Fotografii. Tym razem, po ambrotypii i odbitce albuminowej jest to publikacja Radka Brzozowskiego  pt. "Technika pigmentowa. Przewodnik praktyczny", opisująca jedną z najważniejszych technik chromianowych; transfer pigmentowy.

Czytaj więcej...Ciekawa książka na temat fotografii krajobrazowej i obróbki zdjęć w programie Photoshop CS2 wydana w 2007 roku przez wydawnictwo Helion. Idź w ślady najlepszych mistrzów fotografii pejzażowej. Czy wiesz że fotografowanie przyrody i krajobrazów to jedno z najpopularniejszych zastosowań cyfrowego aparatu fotograficznego.

Czytaj więcej...Książka która zwiastuje nadejście nowych technologii cyfrowych która dla wielu fotografów oznacza wzrost wydajności swojej pracy. Większość korekt zdjęć za pomocą oprogramowania komputerowego naśladuje tradycyjne efekty, które były bardzo często powiązane ze stosunkowo złożonymi procesami.

Czytaj więcej...Nakładem wydawnictwa Muzeum w Gliwicach w serii Czytelnia Sztuki ukazało się nowe, uzupełnione wydanie korespondencji Zdzisława Beksińskiego do Jerzego Lewczyńskiego.

W górę