Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Czytaj więcej...Kawiarnia artystyczna „Arka” w Lanckoronie zaprasza W sobotę 30 kwietnia 2016 roku o godz. 16.00 na premiere albumy fotografii Bogdana Frymorgena pt. „Lanckorona”.

Czytaj więcej...Album pt. "Fotografia w Gdańsku 1839–1862" Ireneusza Dunajskiego to pierwsza część historii zakładów fotograficznych, w której opisano życie i twórczość pionierów fotografii pracujących w Gdańsku. Premiera oraz promocja albumu będzie miała miejsce 12 marca 2016 o godz. 17.00 w Centrum św. Jana w Gdańsku.

Czytaj więcej...Zapraszamy 9 września 2015 o godz. 19.00 na spotkanie promocyjne albumu pt. "Emulsja" która ukazała się w lipcu nakładem wydawnictwa Fundacja Archeologii Fotografii. Album zawierający 80 ilustracji opowiada historię zniszczeń, działań artystów i materialności fotografii.

Czytaj więcej...Ukazał się nowy numer magazynu fotograficznego - FramesFactory No 9. Numer magazynu jest już dostępny do bezpłatnego pobrania na stronie internetowej w postaci elektronicznej.

Czytaj więcej...Wydawnictwo Czarne przedstawia i zaprasza 22 lipca 2015 r. na premierę książki Wojciecha Nowickiego "Odbicie".

W górę