Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Dalang Shao (Chiny) - dziekan Departmentu Fotografii w Wyższej Szkole Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Finansów i Ekonomii. W roku 1994 i 1996 Amerykańskie Towarzystwo Fotograficzne umieściło jego nazwisko na liście najważniejszych 25 fotografów świata.
 

Wydawać się może, że fotogarfia pejzażowa jest łatwa, ale w rzeczywistości jest to jeden z trudniejszych tematów fotograficznych. Wymaga on od fotografa nie tylko technicznej sprawności, ale również wyjątkowego zmysłu estetycznego i odpowiedniego zaplecza kulturowego. Daland Shao tworzy piękno na podstawie estetycznego dystansu, dzielącego fotografię czarno-białą od realnego świata braw.

 
 
 
 

Dalang Shao jest autorem kilku książek oraz albumów na temat fotografii pejzażowej, "High Quality Black & White Photography","High Quality Landscape Photography", "Introduction to Major Photograph Exhibitions around the World", “The Techniques of Professional Photography”, "Commercial Photography", "Basic Course on Photography" oraz "Creative Camera Control"


Strona domowa: Dalang Shao 

 

W górę